Nasze produkty

KLASYCZNE ALBUMY FOTOGRAFICZNE

Państwa fotografie oprawiamy w TRADYCYJNE ALBUMY FOTOGRAFICZNE charakteryzujące się klasyczną formą oraz solidnym wykonaniem. Każdy ALBUM jest szyty ręcznie przez introligatora oraz posiada dożywotnią gwarancję, co daje Państwu pewność, że Wasze ślubne fotografie będą dla Was na zawsze piękną i elegancką pamiątką.

EKSKLUZYWNE FOTOKSIĘGI

W naszej ofercie obok tradycyjnych albumów, znajdziecie Państwo również ekskluzywne FOTOKSIĘGI. Eleganckie oprawy oraz najwyższej jakości naświetlany papier o wysokiej gramaturze tworzą razem wspaniałą formę prezentacji Państwa fotografii ślubnych.

TRYPTYKI FOTOGRAFICZNE

Od sezonu ślubnego 2015 wprowadziliśmy do naszej oferty nowy ekskluzywny produkt TRYPTYK FOTOGRAFICZNY. TRYPTYK to najwyższej jakości produkt wykonany z eko-skóry, na której naklejone są trzy plansze z twardej, białej płytki. Na każdej planszy naświetlona jest pionowa fotografia. TRYPTYK może być wspaniałym prezentem dla bliskich nam osób, na pewno będzie się pięknie prezentował na półce, kominku czy regale obdarowanej osoby. 

NOŚNIKI DANYCH USB / DVD

Wszystkie fotografie jakie dla Państwa wykonamy przekazujemy Wam również w formie cyfrowej na pendrive, zawsze w pełnej rozdzielczości i poddane pełnej obróbce cyfrowej 


Skontaktuj się z nami
Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

  michał pawlikowski fotografia

 • pracujemy na terenie całej Europy

  al. Hetmańska 10 m. 23

  92-444

  Łódź

 • 501 513 059

 • michalpawlikowskifotografia@gmail.com

Napisz do nas