ślubne sesje plenrowe na lanzarote

ślubne sesje plenrowe na LanzarotePowrót

Chciałbym podzielić się z Wami kilkoma obrazkami jakie powstały podczas ślubnych sesji plenerowych jakie wykonałem na Lanzarote.

W październiku, kiedy w naszym klimacie aura robi się coraz smutniejsza, dni coraz krótsze, a pogoda coraz bardziej przygnębiająca, Wyspy Kanaryjskie są idealnym miejscem na podróż poślubną, a przy okazji na wykonanie ślubnej sesji plenerowej. Z tego pomysłu postanowili skorzystać Ania, Radek, Martyna i Łukasz oraz Daria i Wojtek. Dzięki ich zaufaniu do mojej pracy powstały zdjęcia pełne pięknych kolorów.

Dla mnie krajobraz Lanzarote to przedewszytkim lazur oceanu przy plaży Papagayo, dynamika i tajemiczość wybrzeża Los Hervideros, paleta barw w okolicach El Golfo, kontrast białej piany fal w połączeniu z czarnym piaskiem plaży przy Janubio, oraz zewsząd otaczające surowe stożki wulkaniczne. Na jednej małej wyspie tak wiele różnych widoków. Wszystko to w połączeniu z dwójką zakochanych, uśmiechniętych ludzi złóżyło się na poniższe fotografie.

Oczywiście będziemy kontynuować projekt realizacji sesji plenerowych w krajach o ciepłym klimacie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

pozdrawiamy

Skontaktuj się z nami
Dane kontaktowe

Zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

  michał pawlikowski fotografia

 • pracujemy na terenie całej Europy

  al. Hetmańska 10 m. 23

  92-444

  Łódź

 • 501 513 059

 • michalpawlikowskifotografia@gmail.com

Napisz do nas